Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Frankfurto automobilių paroda


Frankfurtas yra įdomus ir šiuolaikiškas Vokietijos miestas, pasižymintis išskirtine švara ir tvarka. Patys vokiečiai yra švaros puoselėtojai, todėl jie stengiasi ir savo miestą tokį palaikyti. Frankfurte yra daug įdomių lankytinų vietų, mieste vyksta įvairūs renginiai gatvėse ir ne tik. Vienas laukiamiausių renginių, į kurį suvažiuoja žmonės iš viso pasaulio – automobilių paroda.

Frankfurto automobilių paroda

Automobilių paroda Frankfurte yra viena didžiausių tarptautinių automobilių parodų visame pasaulyje. Jinai vyksta kas du metus, todėl kiekvienas automobilių gerbėjas gali ir turi laiko pasitaupyti pinigėlių sekančiai automobilių parodai. Šios parodos užuomazga kadaise įvyko Berlyne. Tai buvo mini paroda, surengta 1897 metais, peraugusi į tarptautinį renginį, į įvykį, apie kurį kalba dar ne vieną mėnesį po jo įvykimo.

Automobilių paroda Frankfurte 2015

Frankfurto automobilių paroda 2015 metais vyko rugsėjo 17 dieną. Tai buvo iš ties ypatingas reginys, kadangi šioje parodoje buvo pristatyti įvairūs naujausi modeliai, pateikta daug pasaulinių premjerų. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas ne vienam, bet net keliems vokiškiems automobiliams.

Pasaulyje yra labai žinoma Ženevos automobilių paroda, vykstanti kasmet, tačiau 2015 metais, Frankfurte buvo pristatyta žymiai daugiau naujienų nei Ženevoje. Frankfurto automobilių paroda – įdomus renginys, į kurį bent kartą gyvenime tikrai vertėtų nuvykti. Net ir nesidomintiems automobiliais tai yra iš ties unikali galimybė susipažinti su modeliais, kurie dar nevažinėja jokio miesto gatvėmis, susipažinti su žmonijos ateitimi.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN