Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Frankfurto geležinkelio stotis


Frankfurtas yra populiarus miestas ne tik tarp vietinių Vokietijos gyventojų, bet ir tarp turistų iš viso pasaulio, kurie plūstą į jį kasmet. Keliauti į Frankfurtą yra netgi keletas būdų, vienas populiariausių – lėktuvu. Tačiau, ne vienas žmogus renkasi ir kitą, labai populiarią transporto priemonę – traukinius.

Frankfurto geležinkelio stotis

Geležinkelio stotis Frankfurte yra viena didžiausių traukinių stočių visoje Europoje. Jinai įsikūrusi visai netoli nuo miesto centro, todėl ją pasiekti gali bet kas. Iki Frankfurto geležinkelio stoties veža visuomeninis transportas, patogiausia priemonė į ją nuvykti, tikriausiai yra taksi. Šią stotį kiekvieną dieną aplanko tūkstančiai turistų, ne tik aplanko, bet ir naudojasi jos paslaugomis, todėl galima daryti išvadas, kad traukiniai yra labai mėgstama keliautojų priemonė, norint pasiekti tam tiktą tašką.

Frankfurto geležinkelio stotis sutinka įvairiausius lankytojus, kurie turi galimybę keliaudami traukiniu pasirinkti netgi traukinio klasę. Šis pasiūlymas yra labai unikalus ir geras, kadangi žmonės, norintys pailsėti ar ramiai pabūti, gali pasirinkti pirmąją klasę ir būti niekieno netrukdomi. Traukinių bilietų kainos skiriasi, jos priklauso nuo to, kuria kryptimi ir kaip toli ruošiasi keliauti žmogus.

Adresas: 60329 Am Hauptbahnhof, Frankfurt (Main)

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN