Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Frankfurtą


Frankfurtas – penktas pagal dydį Vokietijos miestas, pasižymintis gausiai lankomais ir įdomiais muziejais bei kitais lankytinais objektais, dėl kurių kasmet į miestą suguža tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Jeigu nusprendėte Frankfurtą pasirinkti savo atostogų kryptimi, pasirūpinkite, kad bilietų kainos į Frankfurtą būtų kuo labiau prieinamos ir pigesnės.

Bilietų kainos į Frankfurtą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Frankfurtas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Šie vasaros mėnesiai Frankfurte yra patys karščiausi, todėl žmonės stengiasi ištrūkti iš savo rutinos ir mėgautis saule.

Bilietų kainos į Frankfurtą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžių kainos į Frankfurtą visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu. Taip pat, skrydžių kainos į Frankfurtą pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų į Frankfurtą pasiūlymus.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite bilietų kainomis, kurios, iki skrydžio likus gerokai laiko, bus prieinamos. Gero skrydžio!

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN