Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Frankfurtas Hanas - Vilnius


Frankfurtas – dinamiškumu spinduliuojantis miestas, turintis gausybę įdomių lankytinų objektų, unikalių vietų, architektūrinių statinių, muziejų jam taip pat netrūksta. Po Berlyno jisai užima antrą vietą pagal muziejų gausą. Tai iš ties turtingas miestas, kurį ne vienas žmogus pasirenka ne tik kaip savo atostogų ar ilgojo savaitgalio objektu, bet ir nuolatine gyvenamąja vieta.

Pigūs Frankfurt Hahn – Vilnius skrydžiai

Frankfurtas Hahn – Vilnius yra greičiausiai pasiekiamas lėktuvu, todėl, jeigu planuojate savo kelionę į Frankfurtą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ne tik į priekį, bet ir atgal į gimtąją šalį. Vilnius – Frankfurt Hahn bei Frankfurt Hahn – Vilnius skrydis bus pigesnis jeigu bilietus pirksite iš anksto, iki kelionės likus bent pusei metų, kai bilietų kainos yra mažiausios. Taip pat Frankfurt Hahn – Vilnius skrydžiai pigūs būna tada, kai skrydžių bendrovės tarpusavyje besivaržydamos, paskelbia neadekvačias bilietų kainos. Šios prasideda vos nuo kelių eurų, todėl bet kas, užsimanęs aplankyti Frankfurtą, gali pasinaudoti šiuo unikaliu pasiūlymu.

Frankfurt Hahn – Vilnius lėktuvas

Jeigu skrendate į Frankfurtą, tikriausiai nusileisite Hano oro uoste. Šis oro uostas aptarnauja pigias skrydžių bendroves, Lietuvoje žinomas kaip „Ryanair“ ir „Wizzair“. Hano oro uostas kiekvieną dieną aptarnauja tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

Tačiau, jeigu jūsų kelionės kryptis Frankfurt Hahn – Vilnius, nusileisite tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Šis oro uostas yra didžiausias civilinis oro uostas visoje Lietuvoje, kasdien sulaukiantis labai daug turistų: tiek išskrendančių svetur, tiek atkeliaujančių.

Frankfurt Hahn – Vilnius skrydis neprailgs, kadangi Frankfurtas nėra labai nutolęs nuo Lietuvos. Vis dėlto, pasirūpinkite savo laisvalaikiu kol skrisite, pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį ar kitą jus dominančią bei išblaškančią priemonę.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN