Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Frankfurtas - Vilnius


Frankfurtas yra įdomus miestas, labai dinamiškas ir ypač lankomas turistų. Nors pagal dydį užimą tik penktą vietąVokietijoje, tačiau jam prilygti būtų sunku. Frankfurte yra labai daug unikalių muziejų, kurie padeda pažinti tokius pasaulius, apie kuriuos net daugelis nėra girdėjęs. Taip pat lankytinos vietos, lankytini objektai, restoranai, prekybos centrai, naktinių klubų siautulys – tai ir dar daugiau, dėl ko turistai renkasi būtent Frankfurtą. Jeigu jūsų atostogų kryptis yra Vilnius – Frankfurtas, Frankfurtas – Vilnius, patariame iš anksto nusipirkti lėktuvo bilietus.

Frankfurt – Vilnius

Jeigu vykstate į Frankfurtą, iš anksto pasirūpinkite atgaliniais lėktuvo bilietais. Nusipirkite Frankfurt – Vilnius bilietus iš anksto ir būkite ramus visos kelionės laikotarpiu. Bilietus galite nusipirkti tiesiogiai nuvykę į oro uostą, tačiau dar paprastesnis būdas – internetu. Tai pats paprasčiausias, saugus, laiko sutaupantis būdas, norint įsigyti lėktuvo bilietus. Įsigijus lėktuvo bilietą tiek į vieną, tiek ir į kitą pusę, Frankfurtas – Vilnius atvykimas Jums bus žinomas iš anksto, todėl galėsite planuotis kitus savo gyvenimo darbus.

Frankfurtas – Vilnius Lufthansa

„Lufthansa“ pagal lėktuvų bei aptarnautų keleivių skaičių yra pati didžiausia oro linijų bendrovė visoje Europoje. Vienas iš pagrindinių konkurentų šiai oro bendrovei – lietuvių žinoma skrydžių bendrovė „Ryanair“. Todėl, jeigu norite, galite rinktis kelionę Frankfurtas – Vilnius su Lufthansa oro bendrove. Tai individualaus žmogaus pasirinkimas.

Frankfurtas – Vilnius lėktuvas nusileidžia pagrindiniame Vilniaus oro uoste. Tame pačiame, iš kurio išvyksta lėktuvas į Frankfurtą. Turėkite omenyje, kad Frankfurtas – Vilnius lėktuvas gali vėluoti. Tai priklauso nuo oro sąlygų, todėl dažnai ne tik šia, bet ir kitomis kryptimis lėktuvai nusileidžia ne laiku. Tai yra visiškai normalu ir įprasta.

Linkime malonaus skrydžio!

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN