Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Kaunas - Frankfurtas


Jeigu planuojate atostogas ir norite pažinti tikrą vokiečių kultūrą, tradicijas, vienas geriausių pasirinkimų – Frankfurto miestas. Jame ne tik išpildysite savo svajonę ir susipažinsite su vietiniais gyventojais, bet galėsite aplankyti daug įdomių vietų, lankytinų objektų, unikalių muziejų, pasigrožėti architektūriniais pastatais, pašėlti naktiniame klube arba tiesiog pavakarieniauti prabangiame restorane. Tiek ir dar daugiau Frankfurtas gali suteikti kiekvienam turistui, todėl jeigu šį miestą pasirinkote savo kelionės objektu, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Dažniausiai pigius lėktuvo bilietus siūlo tokios skrydžių bendrovės kaip „Ryanair“ ir „Wizzair“. Šių bendrovių lėktuvai skraido į daugelį pasaulio miestų, vienas iš jų yra Frankfurtas. Kaunas – Frankfurtas skrydžių kryptis į Hano oro uostą yra populiariausia, kadangi Hano oro uostas aptarnauja pigias skrydžių bendroves.

Tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Frankfurtas

Kaunas – Frankfurtas prie Mano skrydžiai vykdomi tiesiogiai į Hano oro uostą. Tai nėra labai ilga kelionė, o lėktuvai iš Kauno oro uosto vasaros sezonu ar švenčių laikotarpiu skraido net ne vieną, o kelis kartus per savaitę. Skrydžio trukmė Kaunas – Frankfurtas priklauso nuo to, kokiomis oro sąlygomis skrendate, taip pat nuo to, kurias oro linijas pasirinkote.

Pigūs skrydžiai Kaunas – Frankfurtas

Pigūs skrydžiai Kaunas – Frankfurtas, dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, tapo dar labiau prieinami. Lėktuvo bilietų į Frankfurtą galite nusipirkti įvairiomis kainomis. Jos nurodytos skrydžių bendrovės, kurią pasirinkote internetiniame tinklalapyje. Kaunas – Frankfurtas prie Mano yra populiari kryptis, todėl skrydžių bendrovės dažnai pateikia labai patrauklius pasiūlymus, kurie vilioja ne vieną žmogų aplankyti šį įvairiapusį Vokietijos miestą. Kaunas – Frankfurtas skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę, todėl norėdami išlėkti į jį tik savaitgaliui, drąsiai galite tai padaryti.

Kaunas – Frankfurtas skrydžiai būna ir paskutinę minutę. Taip vadinami paskutinės minutės pasiūlymai, dažniausiai teikiami skrydžių bendrovių už labai prieinamą kainą. Jie yra ypač mėgstami žmonių, kurie dažnai ką nors savo gyvenime daro tiesiog ekspromtu.

Linkime malonaus skrydžio!

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN