Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Vilnius - Frankfurtas


Frankfurtas – įdomus ir gausiai turistų lankomas miestas, turintis ką parodyti ir ką pasiūlyti nuveikti. Todėl, jeigu norite praleisti savo atostogas ar savaitgalį įdomiai bei unikaliai, susipažinti su vokiečių kultūra bei tradicijomis, tikrai verta rinktis Frankfurtą kaip savo kelionės objektą.

Vilnius – Frankfurtas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Frankfurtas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Frankfurt tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Frankfurt tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Frankfurtas prie Maino Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Frankfurtas prie Maino Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Frankfurtas ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų. Vilnius Frankfurtas pigūs skrydžiai dažniausiai būna likus pusei metų iki kelionės pradžios, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto. Taip pat reikia pridurti, kad skrydžių bendrovės siūlo įvairiausias akcijas, todėl jų metu, Vilnius – Frankfurtas pigūs skrydžiai taip pat bus garantuoti, jeigu spėsite laiku nusipirkti bilietus.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN