Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Frankfurte


Kiekvienas žmogus, kuris nori pažintį bet kurį miestą, turi ten pagyvent bent kurį laiką. Tokia pati sąlyga galioja ir Frankfurtui. Tai dinamiškas, judrus, modernus, bet kartu išlaikęs ir senąjį kultūros bei istorijos paveldą Vokietijos miestas. Jis pasižymi ne tik nuostabia gamta, bet ir turi daug įdomių lankytinų, įžymių vietų, kurias privalo pamatyti kiekvienas. Šiam miestui apeiti užtektų ir kelių dienų, tačiau visiškam jo pažinimui prireiktų net kelerių metų.

Gyvenimas Frankfurte prie Maino vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Vokiečiai – įdomūs, šnekūs ir tvarkingi žmonės, puoselėjantys savo vertybes, išsiskiriantis unikalia kultūra bei tradicijomis, todėl norint pažinti patį miestą, reikėtų pabendrauti ir su šio miesto gyventojais. Frankfurto prie Maino gyvenimas užmiestyje plaukia sava vaga, būtent ten ir turėtų bent apsilankyti kiekvienas turistas, kad galėtų pažinti tikrąją vokišką dvasią.

Nenuostabu, kad Frankfurte, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai yra ne tokie kosmopolitiški. Gyvenimas Frankfurte prie Hanos – tai gyvenimas šalia oro uosto. Šalio Frankfurto Hanos oro uosto yra daug jaukių viešbučių, kur gali apsistoti turistai, laukiantys tolimesnių skrydžių į kitas šalis. Pavažiavus šiek tiek atokiau – vyndarių rojus Trarbach – ten gyvenimas yra jaukesnis ir ypatingesnis, todėl turistai dažnai renkasi būtent šį miestelį.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Frankfurte yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas Frankfurte nekainuoja daugiau nei apsistojant kituose Vokietijos miestuose, tačiau, jeigu norite nepamirštamų atostogų, gali reikėti šiek tiek plačiau atverti piniginę.

Gyvenimas Frankfurte sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Frankfurto gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN