Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Frankfurte


Frankfurtas – Gėtės gimtasis miestas, kuriame persimainę menas, graži gamta bei dangoraižiai, daro šį miestą vertą romano puslapių. Galite susiplanuoti alaus degustacijų Frankfurte savaitgalį, kur traukdami iš baro į barą, jaukiai bendrausite su vietiniais, kurie mielai priima užsieniečius.

Savaitgalio skrydis į Frankfurtą lėktuvu paliks nuostabių prisiminimų!

Frankfurtas kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į šį Vokietijos miestą, tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitu. Savaitgalis Frankfurte įtrauks į jaukų pramogų bei meno sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame Vokietijos mieste, kuris tik Berlynui nusileidžia muziejų gausa.

Savaitgalis Frankfurte pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar alaus pub’uose.

Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose, daug mugių, renginių ir pristatymų, kurios vyksta šiame mieste.

Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Vokietiją planuoja atvykti tik savaitgaliui.

Trumpas savaitgalis Frankfurte – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas Vokietijoje.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN