Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Turizmas Frankfurte


Tikriausiai daugeliui žmonių Frankfurtas yra žinomas kaip gimtasis J.V. Gėtės gimtasis miestas, pasižymintis dinamiškumu ir šiuolaikiškumu. Vis dėlto, šis miestas turi ir iš ties gražų senamiestį, stebuklingą panoramą. Nors miestas Antrojo Pasaulinio karo metais buvo beveik sulygintas su žeme, atstatytas jis tapo šiuolaikišku, išsaugojusius savo istoriją bei kultūrą. Kasmet Frankfurto miestas sulaukia labai daug turistų iš viso pasaulio, tad turizmas čia labai klesti.

Turizmas Frankfurte prie Maino yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Frankfurtą. Frankfurtas suteikia galimybę kiekvienam turistui pažintį tikrąją vokišką kultūrą, susipažinti su šio miesto tradicijomis, paragauti gyvo alaus, susipažinti su vietiniais žmonėmis ir išgirsti įdomius pasakojimus apie šį miestą.

Frankfurto turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba ne tik vokiečių, bet ir tarptautine anglų kalba.

Turizmas Frankfurte yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (Frankfurt tourist card), kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus, suteiks galimybę naudotis viešuoju transportu, taip pat nuolaidų apsipirkinėjant, valgant restoranuose ar kavinėse. Ši kortelė daro tikrai nemažas nuolaidas norintiems apsilankyti Frankfurto operoje, teatre ir pamatyti pasirodymus. Yra galimybė nusipirkti turisto kortelę vienam žmogui, arba visai grupei (2 – 5 žmonėms), todėl su šeima ar draugais galite pamatyti miestą žymiai pigiau.

Frankfurto turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Frankfurte – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN