Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Frankfurtą


Frankfurtas yra dinamiškas Vokietijos miestas, pagal dydį penktas šalyje. Jame apsilanko kiekvienas, mėgstantis švarą, kitoniškumą, mėgstantis turiningai praleisti savo laisvalaikį. Ko jau ko, bet muziejų šiam miestui tikrai netrūksta. Jų čia apstu. Taip pat jis įdomus ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir jaunimui, kuris mėgsta šokti, nes naktinių klubų, įvairiausių barų ar restoranų Frankfurte tikrai netrūksta. Jeigu pasirinkote Frankfurtą kaip savo atostogų ar ilgojo savaitgalio objektą, pasirūpinkite, kad bilietai būtų pigūs.

Skrydžiai į Frankfurtą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus bei Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Frankfurtą tapo dar labiau prieinami. Lėktuvo bilietų į Frankfurtą galite nusipirkti įvairiomis kainomis. Jos parodytos skrydžių bendrovės, kurią pasirinkote internetiniame tinklalapyje.

Paskutinės minutės skrydžiai į Frankfurtą

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Frankfurtą įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Sekite šiuos pasiūlymus ir vos radę pigesnių bilietų, paskubėkite juos nusipirkti, nes dažniausiai jie yra graibstyt išgraibstomi.

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN