Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą iš artimų oro uostų

Frankfurto oro uostas


Frankfurtas yra Vokietijos komercijos sostinė. Tikriausiai ne vienas girdėjęs, kad tai labai turtingas miestas, nes jame įsikūrę pagrindiniai Europos centrai. Jis yra labai pamėgtas turistų dėl savo lankytinų objektų ir muziejų gausos. Muziejais jisai nusileidžia nebent Berlynui, bet ir tai labai nedaug. Kiekvienas, norėdamas pažinti vokiečių kultūrą, susipažinti su šio miesto gyventojų ir paties miesto tradicijomis, turėtų apsilankyti Frankfurte ir įgyvendinti savo norus. Jeigu Frankfurtas – jūsų atostogų ar ilgojo savaitgalio kryptis, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir susipažinkite su Frankfurto oro uostais.

Frankfurto oro uostai

Frankfurto oro uostas (Frankfurt Airport) – vienas didžiausių žemyninės Europos oro uostų. Jį pralenkia nebent oro uostas, esantis Jungtinėje Karalystėje – Londone. Frankfurto oro uostas yra atidarytas dar 1936 metais, turintis du terminalus. Kiekvieną dieną jisai susilaukia tūkstančių turistų, tiek keliaujančių į kitas pasaulio šalis, tiek ir atvykstančiųį patį miestą.

Frankfurto tarptautinis oro uostas

Šis Frankfurto oro uostas dar yra vadinamas Hano oro uostu. Jisai, dažniausiai, yra skirtas pigioms skrydžių bendrovėms. Iš Lietuvos oro uostų į Frankfurto taip pat skraido lėktuvai. Jisai yra įsikūręs už maždaug 120 km nuo Frankfurto prie Maino, tačiau tai nėra bėda, nes iki paties miesto važiuoja transportas.

Frankfurto oro uostai yra švarūs, dideli, tvarkingi, juose tikrai malonu būti. Linkime gero skrydžio ir malonių atostogų!

Frankfurto Oro uostai
  • International oro uostas FRA
  • Hahn oro uostas HHN